5 lipca 2012

serduszka na słodkości dla gości

Tak, chwilowo wyparowałam ze świata blogowego, nie wiem jak długo to jeszcze potrwa, może po wakacjach złapię oddech?
Na chwilę obecną po wizytach w szpitalach, mamy diagnozę co Hani się dzieje i ...niewiele czasu aby cokolwiek w ciągu dnia stworzyć. Dziecię jest najważniejsze, bez dwóch zdań.

Dziś chciałam pokazać jak można obdarować gości weselnych - powstały pudełeczka w kolorach wg zamówień dwóch Par, które lada dzień będą świętować swój Wielki Dzień :)


W środku mieszczą się spokojnie 2 cukierki czekoladowe lub kilka sztuk migdałów.
Szablony przeróżnych serduszek dostępne są w sieci, ja nieco zmodyfikowałam każdą z wersji i otrzymałam to co widać. Pudełeczek różowych powstało 80 sztuk:


Serduszka różowe w całości wykonane z papieru UHK Babie lato Sąsiedzi. Dodatkowo każde serduszko wytłoczone zostało TYM  folderem do embossingu, satynowa kremowa tasiemka oraz po dwa kwiatuszki, wycięte wykrojnikiem, skręcone plus perełka kremowa w każdym z nich.


Powstały również identyczne pudełeczka, również na papierze UHK-owym z serii Babie lato Pszczółka Maja, w ilości 160 sztuk:
Pracowity to był czas, muszę przyznać, czasami brakowało mi rąk do wytłaczania, wycinania i skręcania kwiatuszków... i ten upał, dziś 35 st. C zanotował nasz termometr. Odczuwałam 2x tyle.
Pozdrawiam serdecznie !

5 komentarzy:

 1. słodkie te serduszka...
  zapraszam po odbiór wyróżnienia

  OdpowiedzUsuń
 2. dziekuję za wizytę:) obejrzałam prace trudno komentować mi każdą z osobna za dużo tego dla początkującego podglądacza ale prace są przecudne z gracją kolorystycznie dopasowane delikatne a zarazem wyrażają tak wiele jestem pod wrażeniem pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne serduszka! bardzo miłe podziękowanie :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń